::: SAD ::: theatresite ::: --- titulní stránka ::: SAD ::: Návštěvní kníga :::
Informace o divadle SAD              Zanechte nám vzkaz
Wobsah: Aktuální představení: Napísali o nás, obrázky, plakátky, ukázky, mp3:

Nejbližší představení deSAD:

9.10.09
Neber peklo, hraj!
Divadlo Dialog, Plzeň

9.9.09
El Concerrto! "Koudel f emily"
Zahrada Caffe Emily, Plzeň

22.5.09
Neber peklo, hraj!
Divadlo Dialog, Plzeň

30.4.09
Neber peklo, hraj!
Divadlo Dialog, Plzeň

24.4.09
Neber peklo, hraj! - premiéra
Divadlo Dialog, Plzeň

21.3.09
Honza Koudelka - sólo (skoro)
Divadlo Dialog, Plzeň

14.11.08
Nehledal mě někdo..?
Divadlo Dialog, Plzeň

18.10.08
SAD'n'Koudel -
El Konec.Rrrt: Le Mýžď II. - Legenda vrací úder

Anděl café, Plzeň

26.9.08
Nehledal mě někdo..?
Divadlo Dialog, Plzeň

17.9.08
Nehledal mě někdo..?
Divadlo Spektrum, Praha

31.5.08
Deset druhů štěkotů

Jabloň, Plzeň

17.5.08
SAD'n'Koudel -
El Concerrrt: Le Mýžď

Anděl café, Plzeň

18.1.08
Nehledal mě někdo..?

Divadlo Dialog, Plzeň

14.12.07
Nehledal mě někdo..?
Divadlo Dialog, Plzeň

10.11.07
Nehledal mě někdo..?

Divadlo Dialog, Plzeň

1.11.07
Nehledal mě někdo..?
Divadlo Spektrum, Praha

13.-15.7.07
Mighty Sounds 2007

SKA and PUNK festival v Olší u Tábora

13.4.07
SAD'n'Koudel - koncert
Buena Vista Club, Plzeň

14.-15.7.06
Mighty Sounds

SKA and PUNK festival v Olší u Tábora

25.3.06
SAD'n'Koudel - chřest hudebilního CD
Anděl (ex Šantán), Plzeň

8.10.05
Dařbujána Kakrháňáková - divadelní festival Plzeň

16:00 (!), divadlo Dialog,

5.11.05
Repríza DEset deSAD
Anděl (ex Šantán), Plzeň

Tento web obsahuje pouze několik základních informací o divadle SAD, Plzeň.

Aktuální členové (alfabetycki pohlavně): 
Ema, Katka, Lucka, Martina, Zuzka, Gabén, Ingus, Robér, Zyký,
dále a nové tváře Dan, Kraťas, Helča a Helča.. SAD je členem Plzeňské neprofesionální scény

NSP

působící ponejvíce v divadle Dialog

NSPnávštěvníků od 1.října 2002

Aktuální info:

Divadlo SAD uvádí:
SAD'n'Koudel -
      "Koudel f emily"

středa 9. září 2009, 
Zahrada Caffe Emily, Plzeň


24.9.09
NewSAjDtna Spuštěna nová webová SAjDtna
Přepište dějiny!!! Viva el dobrodrů de la familie SADsteau! Událost srovnatelná snad jen s neposkvrněným početím Billa Gejce či kliknutím prvního uživatele do okénka gůglu nastává právě dnešního dne. DeSAD y daKoudel gang si zakoupil novou webou SAjDtnu za účelem...prostě jen tak.. a tak další novinky o životě a mrzkém přežívání divadla a kapely budou zveřejňovány na www.divadlosad.cz. Na stránkách se stále intenzivně pracuje (s vydatnou pomocí maďarského veltlínu), prosíme tedy alespoň zpočátku o zdvořilou schovávavost.

13.9.09
Polizei Der Kleine macht es to higher level
SAD & Koudel gang postoupil v rámci středečního "f emily" koncertu do dalšího levelu, když veřejnou produkci přišli v rámci právě probíhající voničky melodií (Ježíšek, Der Kleine Jesus Christ) ukončit uniformovaní příslušníci policie. Nutno ku cti podotknout, že se vše obešlo bez policejních antonů a vodních děl a závěrečná Hymna všech hymen a Eskymácké reggae pouze zpříjemnili pobyt strážců pořádku dohlížejících na řádný chod baru. Díky ještě jednou všem přiševším za tvorbu příjemné atmosféry a těšíme se na brzké setkání, snad již bez účasti silovýh složek, v pátek 9.10.09 v divadle Dialog při repríze Neber peklo, hraj!

3.9.09
PlakátEmilyPilsen S'N'K suportare Pilsenae
Právě připravované projecto S'N'K „Koudel f emily“ otevřeně a bez skrupulí podporuje Plzeň jako kandidáta na titul hlavní nejkulturnější evropské město na světě. Dnešní jenerální zkouška v Lišinově Garáži byla horoucím důkazem, že v Plsni kultůra přímo kypí ne-li ba až vře. Prosíme proto ctěné posluchačné navštěvovatele, aby k produkci přišli tentokráte zavčasu z důvodu časového omezení večerních promenádních koncertů v Caffe Emily. V případě nepřízně počasí předem technicky hlásíme operativně-taktický přesun produkce do Garáže. Pilsensky upravené placcato hentu.

27.8.09
PlakátEmily Plakát "Koudel f emily" zplozen
Další do série po čertech concerrtovských plakátů se dočkal svého uplození v potu tváře (a nejen jí) letošních srpnově horkých dnů. Zkoušky deSAD y daKoudel gangu nabírají obrátek, resp. zatím jeden vrut, snad tedy klapne ještě alespoň jedno pootočení. Již teď však můžeme vzhlížet vstříc nové tváři dočasně zastupující právě povivší sestru Verundu (sláávaaa Justince Julince Jakoubkové!, která bude ve škole zkoušená těsně před Komorní Kapelou Koudel). Tváře nová zována donaKlára, detailík plakátíku zde. Pozn.: Přiložený posteroidní obrázek možno volně vytisknouti a vyzdobit si s ním svůj dětský pokojíček či staromládenëckou zahulenou ubikaci.

5.8.09
Family "Koudel f emily" - 09.09.09
Magické datum 09/09/09 nepřitáhlo magickou silou pouze posunutý koncert daKoudel gangu, ale též fenomenální návrat božské Zu t.č. deCanáda, a to přímo rovnou bez výdechu a skrupulí na prkna, která znamenají SAD. Zářijový nonet v Caffe Emily tak jistě slibuje zážitky dosud neslíbené. Pod-robnosti již brzy.


10.7.09
Článek Kapela Koudel opět útočí!
Užívajíce si SADokrásných letních slunečných rán, či spíše SADeštivých pošmourných odpolední deSAD y daKoudel gang nelení, ba občas aj tua tamua zelení. - A tunáhle jako by do obelisku blesk udeřil, je zde domluven další z fenomenálních El Concerrto! - Tentokráte u příležitosti (i přístojnosti) blížícího se konce prázdnin (i plnin). Do diářků proto lépe již dnes zapsati, že středmo 26. srpniště deSAD y daKoudel v Caffe Emily tradiční vopičárny produkuje, taktéž decibely v mnoha počtech vyrábí.

2.6.09
Ingus Ingusovy dojezdové zá-pysky
O svých aktuálních zá-shitcích po posledním przedstavení (tedy alespoň co se k němu doneslo) se tentokráte podělil kolego Ingus přímo v naší deSAD návštěvní kníze. Detaily těchto "Perných dnů Ingus" proto možno seznat po myšokliku sema.


24.5.09
Článek Tentokráte bez pokuty
Chvilkové za-stavení při pátečním před-stavení (22.5.09 dD) se zdá se nadmíru vydařilo, a to nejen díky deSAD-gang-membrz, ale zejména též díky velice příjemně naladěnému publičenstvu, mistra Brabčáka nevyjímaje či spíše především. A tak ani následná proměna v lítou zvěř (prostě síla "umění") nepřinesla tentokráte žádnou z nastražených pokut za večírky přetahované ba naopak zprvu v salónku CC posezení příjemné. Dále již však sloužit nemožno, a to nejen veskrzeva kvůli spánek na hrubých 150 minut omezený ale zejména též pro neúčast na dění věcí veřejných i neveřejných následných. Očekávati snad možno reakci brzkou od kolego Inguse v návštěvní kníze. Momenty jednou pro vždy zachycené a nepuštěné možno nahlížet zde.

22.5.09
Ingus Bombové fotky od Marťase
O co později o to parádnější fotky z poslední prem-chi a první rap-chi dorazily nesska od Marťase. (Šoty vzaty 24. a 30.4.2009 v dD.) Zbytečná jsou červenomodrá písmenka, tam kde mluví černobílé wobrázky. Los Detailos zdeos.

Pokud by ještě někdo obmýšlel vplížit se na dnešní vysoldoutované představení, přijďte prosím do dD co nejdříve, bude ještě možná 4 až 6 lupenů (přístaffky). Ty se však nedají zamlouvat, takže kdo dřív přijde, bude tam dřív.

21.5.09
Článek Divadelní recenze N.P.H.
Velice svižným tempíčkem psaná recenze skutečného (trů) zhližitele N.P.H. od tradičního plzeňského divadelního kritika Vladimíra Gardavského vyšla k našemu milému překvapení dnešního dne v Plzeňském deníku. Ostatně kdo by nebyl překvapemilen takovouto SADoucholahodnou recenzičkou. Ostatně posuďte sami průklepem sem. Parental Advisory: některé v recenzi obsažené narážky srozumitelné pouze po skutečném zhlédnutí tohoto "kusu z lékařského prostředí".

7.5.09
Sedmička Konečně odvážný článek o N.P.H.
Nový do poštovních schraňovadel bezplatně vhazovaný titul Sedmička Plzeň, vydává Mladá Fronta (pozor neplést s legendární Sedmičkou pionýrů), přinesl ve svém předposledním čísle konečně odvážnou noticku o probíhající rap-rýze deSAD "Neber peklo, hraj!". Redaktor/redaktorka skutečně prohlédl/a skrytý smysl tohoto spektáklu až na samou dřeň a prapodstatu a ohromil/a svou jevištně - teatrologickou přesností zachycení obnažených kontur nově uváděného autorského kusu. Detaily zde. Je proto nad zatmělý měsíc jasné, že se opět můžeme společně těšit na další příběhy z "lékařského prostředí", tentokráte již za 15 dní, 22. května od 19.30 v dD.


2.5.09
Ema,Dan I první rap-rýza iz Dan
Díky velmi milému diváčestvu, které neskoupě skoupilo čtvrteční první rap-rýzu, a pomocí potlesku velmi příjemně potleskávalo během i po představení, byl pro deSAD gang průběh 1. rap-rýzy N.P.H. velice ne nepříjemným. Dokonce natolik, že pozápasové posezení vulgo večírek na divadelním baru se i přes předchozí zákazy protáhl do brzkých ranních hodin, za což následovala sladká odměna v podobě pátečního dopoledního telefonu z vyšších míst (von oben) s příslibem pokuty. Vrátnému bonzákovi proto neděkujeme, naopak děkujeme Markovi V., který opět promptnissimo umístil na své stránky několik fotek z proběhlé seance. Plnou účast na představeních dle interních infos zatím drží pan Bratr Ondra K., uvidíme tedy při příští seanci 22. května. Lupenáče bukováče zde.
A ještě pro pořádek k vyhlášené anketě - ve čtvrtek se na dobročinné účely vybralo za prográmky 252 kačen - slušný posun oproti posledně!

26.4.09
IngusHelca Premiéra N.P.H. je za sebou
První premiéra na světě v životě divadelního kusu "Neber peklo, hraj!" pocházející ur-původně z Ingusova pera to má deathinitivně za sebou. A dobře jí tak! DeSAD gang děkuje vřele vřelému nabitému sálu za vřelé přijetí a vřele se těší na další setkání s tak vřelým PUBlikem, neboť jak správně poznamenal ur-autor - takováto divadelní vyvřelina se na jedenkráte ani při nejvřelejší snaze vstřebat nedá.. Ostatně Sámo kolego Ingus k tomu poznamenává v naší návštěvní kníze.. Již za čtvero ročních dní nás čeká první rap-rýza (30.4. dD), se vzpomínkou na několik smutných očí přiševších v pátek bez předem objednaného lupeniva doporučujeme ku pozornosti kouzelné internetové zámluvné objednatorium.
A čistě pro pořádek k vyhlášené anketě - v pátek se na dobročinné účely vybralo za prográmky 35 korun - fíha!

19.4.09
Kraťas Premiéra N.P.H. se blíží..
Doby poklidného teplosvetrového poklimbávání jsou nenavrátně odševší do zaprášeného propadliště dějin. Dnešní dialožská jenerálka nového autorského představení "Neber peklo, hraj!" ve své nahotě ukázala potřebu pravidelné divadelní zkušby. A tak nezbývá než ponechat na potenciálmo přiševším diváctvu, aby obsah vyšno uvedeného sdělstva po detektivsku rozklíčovalo a tvorbu unikátního obrazu svého samo na sobě ponechalo. Vzhledem k tomu, že rozebírka lupeniva na premiéru jest již zřejmě dokonána, doporučuje SADorada SADu, máme teď na mysli radu SADu, ku pozornosti též další termíny představenstva 30. dubniště a 22. květence.

10.4.09
Trio Únik fotek ze zkoušky N.P.H.
Díky účasti známého paparazziho Marťaase (nezaměňovat za Papa Ratziha ani Kraťaase) na nedělní zkoušce v divadle uniká právě zděs a právě nyněs několik skutečně unikátních fotek z připravovaného spektáklu "Neber peklo, hraj!". Vzhledem k tomu, že se celá deSAD skwadra uvidí společně až na premiéře, lze předpokládat, že zobrazené fotky nebudou mít s nově uvedenou hrou zřejmě pranic společného. Dozamluven další hrací termín N.P.H. 22.5. dD.

4.4.09
HK Plakát "N.P.H.!" je na světě
Díky grafické dílně Helena & Co. možno dlouhé hodiny upřeně nahlížet na zbrusu nový plakátek připravované trachtace Neber peklo, hraj! Ostatně již brzy zřejmě tato plakátiště (všech asi 15 kusů) obsadí všechna dostupná plakátovací místa plzeňského kráje. Těšit se též móžno na v obdobné tónině řešené barevné prográmky, to vše již 24. a 30. dubna. Kola pop-music se točí dál, předprodeje již běží..

27.3.09
Trio eště ár brázků lus láneček
Přesvědčit o tom, že život není jen světlý a jasný se prostřednictvím své čočky pokusila dokázat čelná postava připravované hry "Pan Souvislost Martin Kraťas Helmut Kraťa Krátký". Viz. jeho dodatečně dodané obrázky z koncertu Honzy Koudelky zde. Sláva a díky mu! O tom, že Plzeňský deník skutečně stoupá až na samý Olymp žurnalistického řemesla, svědčí uveřejněná ex-post noticka, kterou jen náhodou zachytil pilný čtenář kolego Ingus. Podrobnosti tady. Sláva mutaky! Ostatní deSAD osazenstvo však již zítra čeká v podstatě generálka na premiérovanou autorskou hru Neber peklo, hraj! Jinak už se do 24. dubna asi všichni nesjedem/ nesejdem/ nesjedem/ nesejdem.. sobota tedy zřejmě nebude krátká, brother, close the door..

23.3.09
HK Fotky z koncertu v Dialogu
Díky všem přiševším návštěvníkům za odvahu a projevenou podporu, zejména pak Markovi Velebnému za neočekávaně pořízené fotky. Myslím, že jen opravdoví znalci poznali, že vyžádaný přídavek nebyl rodinou Koudelkovou a pozvanými vzácnými hosty dlouhá léta pilován a jinak cizelován. Vzhledem ke značnému zájmu "těch co v sobotu nemohli" není opakování koncertu vyloučeno, asi ale až někdy na podzimek. Teď již totiž vše střemhlav směřuje k nadcházející premiéře N.P.H. 24.dubna, dokonce se již prodávají první vstupnice. Pánejo.

17.3.09
Trio Honza Koudelka s rodinou
Včerejší jenerálka pořadu "Zpívá celá rodina" za účasti velejemného klavíristy Mistra Dana a velezvláštního hosta Ing.US.e dala zcela jasně najevo, že sobotní "jarní překvapení" bude zřejmě velkým překvapením i pro samotné účinkující. Přesto již nyní možno přislíbit písně dosud neslýchané či již dávno opomenuté, v neposlední řadě (tzn. řady 1-6) pak i vystoupení celého tria. Ha! Sedačky možno zamlouvat zde.

5.3.09
HK Jarní překvapení 21.3.09
První letní den jara Páně 2009, tedy sobota 21.březince, přináší poprvé na světě v životě něco, co tu ještě nebylo (naštěstí). Více zde, popř. na sajtu dD. Los lískos případně na plzeňskym lupenu. No potěš!

15.2.09
PF Druhá z přednášek v Dialogu
Druhá ze SADově podkuratelních přednášek, tentokráte o bezpečnosti a jištění při skalním lezení a při lezení v horách se koná ve střédu 18.ounora, od 19:00:00,0 v divadle Dialog. Procítěný lyricko-epický přednes opět zajišťují Kodl a Zyký, instruktoři horolezectví Českého horolezeckého svazu, hosté divadla SAD. Detail pozvánky tady... . Lístky lze opět rezervovat a objednávat přes www.plzenskavstupenka.cz..

12.2.09
Opona MUDr. "N.P.H."
Je nad eruptující slunce jasné, že po komerčním úspěchu seriálu Chirugové Doktora Hauze V Růžové Ordinaci Na Kraji Města v Chicagu Houp, musí i v nově připravované & by deSAD secvičované Ingusově hře vystupovat doktoři. Více již v tento moment není možno prozrazovat, kromě snad drobné zákulisky, že si kolego Ingus již po několika málo zkouškách a "drobných" provedených změnách není jisto, zda se skutečně ještě jedná o jeho hru. Cha! A tak nezbývá popřát mu pevné NERVy a s obavami vyhlížet zabukovanou premiéru 24.4. a následnou první RAPrýzu 30.4., obé v dD.

27.1.09
PF Přednáška pod kuratelou deSAD
Jsouce SADgang zasycen hekt(olitr)ickým zkoušením, cachtáním v móři (viz. Návštěvní kníga) a koupáním v zamrzlé Otavě (+t+v) přichází tuzemská sekce opět s vysoce sofistikovanou a takřka habilitačně vycizelovanou metodicko sportovní přednáškou o zajištěných horských cestách Alp a Dolomit (via ferrata, Klettersteig). Přednášejí Kodl a Zyký, instruktoři horolezectví Českého horolezeckého svazu, hosté divadla SAD. Detail pozvánky tady... . Lístky lze tradičně rezervovat a objednávat přes www.plzenskavstupenka.cz..

22.1.09
Opona "Neber peklo, hraj!" podruhé..
Opona se pomálu poodhrnuje.. Zkoušky z(u)brusu nové Ingusovy hry, kterou snad již brzy uvede divadlo SAD, nabírají na plné síle a intenzitě, neméně pak pozkoušková zhodnocení a flešbeky U Michala, U Dipoldů a Na Vřesině. Konec prvního letošního měsíce byl brutálně stanoven jako dedlajna pro učbu textů, ve scénáriu se rezolutně škrtá (snad z toho zbyde aspoň básnička o 2 slokách), v jednání je termín premiéry 24. apríla. Nu potěš..

26.12.08
RajCZe PiF-PaF deSAD 2009
Hožobódové Péefko všem deSAD y daKoudel přátelům zasíláme právě zde a právě nyní. Předvánoční deSAD večírek, mimo jiné za vzácné přítomnosti známých konferenciérů Kateřiny Březí a Miroslava Uhříka, s postupnou konzumací chlazených Rousů odhaloval další a další významy předmětného grafického originálu. Zejména pak ortodoxní kolego Ingus a bigotní Pan Souvislost, oba dodržující přísnou liturgii a to již od 11:00 (v restauraci U Kohoutů), přinesli večer do Caffe Emily mnohé podnětné výklady daného uměleckého díla, a ostatně nejen jeho...Díky všem za přízeň v letošním roce a CU bez kiksů v 2kIX!

11.12.08
LeMýžďII "Neber peklo, hraj!" poprvé..
Po několikráte řádně zapitém odjezdu Zu deSAD do teplotně rekordní Ottawy se minulou neděli konala historicky první zkouška zbrusu nové hry "Neber peklo, hraj!", se kterou nás překvapil kolego Ingus. Vzhledem ke skutečnosti, že na zkoušce se sešli samí herečtí titáni, od herce desetiletí počínaje, po nositele Radoka zdaleka ještě nekonče, byly hned napoprvé "hravě" zvládnuty ledva dva z celkových čtyřech obrazů. Zejména role kuchaře sedla, a tak již nyní možno vyhlížet dubnově signovanou premiéru..howgh!

23.11.08
RajCZe ObráSKI deSAD y daKoudel
Zcela unikátní sbírku deSAD y daKoudel vyobrazenin je možno od nynějška nahlížet nejen na této sajtně (viz. graficky dnes již zcela jistě legendární gifový klikací obdélníček vlevo nahoře), ale též na serveru RajCZe, kam potřebný násyp jedniček a nul (těch hlavně) zajistil Kraťa. Pokud tedy potkáte někoho v jeho žlutém celostátně hledaném tričku SOUVISLOST (podrobnosti na diskuzním fóru alias návštěvní kníze), uvědomte bez okolků nejbližší orgány.

15.11.08
LeMýžďII Podoteky po představení
Předem potřeba především poděkovat přiševšímu parádnímu publiku pohánějícímu průběh pátečního podvečera průběžně plynoucím potleskem (pro přesnost: publikum pleskaje (přechodníček) pátek před patnáctým padolistem). Prostě paráda, příjemné pohlazení po plecích. Poté pochvala pana poety-pisálka (pro přesnost podruhé: představitele pana Pavla plus po půlce: představitele pronásledovaného požírače poníků) pořizovatelům publikace požívající podpory public promotion před přestávkou. (Příkladně první pořizovatel předmětného prvotisku předčítal později předmětnou poezii polozletilým potomkům - parádní průšvih..:-o) Příležitost prohlížet pár pitoreskních piktogramů (předchozí představení) přijde poloautomaticky po poklepání po příslušném pododkazu.

9.11.08
clip Ďáblova hosteska v Dialogu
"Právě přicházející představení (příští pátek - před patnáctym padolistem) přináší parádní příležitost pro pořízení právě představované publikace..." Ďáblova hosteska...originem výlučně z Ingusova pera. Vzhledem k tomu, že nadcházející představení Nehledal mě někdo..? bude s ohledem na blíživší se odjezdy pro hvězdy na nějaký čas poslední, jsou všici vřele zváni a to i k případné postteatrální merendě. Zbývající lístky zde. (Nezapomeňte si je i včas vyzvednout.) "Početné podrobnosti popisující publikaci plnou pikantní pohřební poezie plus prasečinek" ještě i tady.

5.11.08
LeMýžďII Foto LeMýžď II. by Mr.Cucino
Dodatečná dodávka parádních fotek od mistra Cucína dorazila včera večer prostřednictvím virtuálního spojení s panem Souvislostí, a tak možno s kapesníčkem v ruce vzpomenout na LeMýždě II. a více jak 2 týdny staré rošambó. Předmětná dadagagalerie k prohlížení zde. Ve směru kupředném (Nehledal mě někdo..? 14.11.08 dD) si po zkušenostech s některými objednateli lýsků dovolujeme upozornit, že zamluvené vstupenky je třeba si též včas vyzvednout, jinak se rezervace zase ztratí, a to si myslim, že je zbytečná práce, hmm...

29.10.08
clip Fotky od Marťase pozývajú..
Zcela výjimečně ca. štyricetsedum- tisícdvěstěvosumdesátsedumset fotek od Marťase, zcela výjimečně bez provedené selektizace a zcela výjimečně na jiném servíru (přiléhavě tomatovém) vám přinášíme k dokumentárnímu náhledu právě tadyhle... Pakliže by zaujetí potenciálního nahližetele přesahovalo mez neodbytné potřeby osobní účasti na nadcházející deSAD seanci (Nehledal mě někdo..? 14.11.08 dD), možno formou zábuknou předobjednat potřebné lupenivo tadydlenc. Zpravatisimo končáre.

22.10.08
LeMýžďII Foto LeMýžď II. by Mr.Grass
Takřka nadzvukovou rychlostí (ostatně pozorně se na chvilku zaposlouchejte) byla doručena právě zvěřejňovaná brutální sada lemýžďovských obrázků mejt baj Mr. Grass. Unikátní záběry přímo z kotle, šokující odkrytí hlavního dirigenta večera, překvapivé detaily deSAD y daKoudel osazenstva a mnohé jiné právě zde.. Lístky na Nehledal.. přes plzeňskou vstupenku..

19.10.08
clip Úder vrácen, Šoumas Gouon
Díky parádnímu publiku ve včerejším Andělovi se produkce de S'n'K obešla bez přímých obětí na životech, dokonce se již objevily první reakce v naší návštěvní kníze, fíha... A tak jediný, kdo se propadl do pekel horoucích, bylo hříšné kolego Ingus (případní zájemci o jeho čerstvě rituálně zavražděnou sbírku jej mohou i nadále kontaktovat na ingus @ post.cz - posledních pár výtisků ještě zbylo..;-). A tak nezbývá než zamáčknout slzu i s ječným zrnem, narovnat záda, vysmrkat nos, usušit propocený hadr (bylo teplíčko, jako vždy..) a upřít své zračeje ku 14 padolistu na reprízu Nehledal mě někdo..? Případní zájemci si mohou lupeny již dnes bukovat tady, fíha fíh.. jo, a fotky z LeMýždě II. od našeho dvorního fotografa Kamaráda Honzy Trávy již brzy..


12.10.08
KarlínskéSpektrum Legenda vrací úder od 21:00
Čtvrteční zkouška deSAD y daKoudel gangu zcela jasně ukázala, že sobotní koncert bude překvapením nejen pro diváky. Stejně tak jako pořadatelské posunutí začátku této unikátní performace na 21:00. (Opravte si prosím ve svých zápisníčcích, diářcích a autlučkách.) Radostnou novinou je naopak dodání celého nákladu prvotiny nejmenovaného autora (začíná to na Ingu..) "Ďáblova hosteska", která bude světové veřejnosti prvně "krátce" představena právě v rámci nadcházejícího koncertu. Závěrem tak pouze jedno služební hlášení: Opravdoví karatisté v kimonu - 12,5% sleva na vstupném.

28.9.08
clip LeMýžď II. - 18. října 2008
Dnešní první rekapitulační zkouška deSAD & daKoudel gangu nastartovala raketu směřující bez mezipřistání směrem ACMB (Anděl Café Music Bar). Plánované startare 18. října, 19:30. Klipík z mise LeMýžď I. ke stažení tady.


25.9.08
KarlínskéSpektrum Doplňkové "Nehledal.." 14.11.08 v dD
S ohledem na skutečnost, že se opět našlo několik velmi nezodpovědných výtržníků, chamtivých překupníků a provokujícíh chuligánů, kteří předem vykoupili zítřejší představení, zabukovala SADoRada SADu, mám tím na mysli Radu SADu, náhradní doplňkový termín představení Nehledal mě někdo... ? na pátek 14.11.2008. To vše samozřejmě až po koncertu v Andělovi 18. října, kdy LeMýžď II. vrátí svůj úder..Perný to podzim... Novinky též průběžně v návštěvní kníze..

20.9.08
clip Obrázky ze středečního pražského představení
Poměrně parádních pár obrázků nám tentokráte v Praze ve Spektrumu nevratně zachytil Víťa daZu. Věčná sláva jemu i velice příjemnému diváctvu, které rozívený deSAD gang zasypalo závěrem čokoládovými bombóny, ba i na květiny došlo..:-o) Velice původní, milé, detaily zde..Příští pátek (26.) Dialog..


1.9.08
KarlínskéSpektrum "Nehledal.." 17.9. v Karlíně
Karlínské Spektrum, ostatně tak jako již poněkolikáté, se ve středu sedmnáctého zářícího měsíce stane svědkem po delší době znovuzrozené reprisy veskrze šíleného představení "Nehledal mě někdo...?", která zde v těchto prostorách dokonce zažila celokarlínskou, potažmo i celosvětovou premiéru. Mapici přístupu do divadla možno dohledati zde, fotky z posledního téhož představení od tamtuděž tadeáš. Startuje se v půl vosmý..

21.8.08
clip Představení v září
Po drobných termínových zmatcích se zdá, že již pomalu krystalizují zářné septembrové termíny představení deSAD. Konkrétně by se mělo jednat o středu 17.9.08 v Praze ve Spektru a v pátek 26.9.08 v Plzni v Dialogu..

18.8.08
Ingus Ingusovy Říkačky V.
Životní příběh "Ďáblovy hostesky" nabírá nečekaných zvratů, a tak kromě publikování na těchto stránkách tvořících jistě středobod světového internetu se při alespoň trochu šťastné konstelaci můžeme dočkat knižního vydání (!) a to již při nejbližším představení deSAD v Dialogu. Ha!?!

Ach, je tak hanebné žít celý život v klamu!
A co je horšího - s věkem se lži jen množí.
Tak k čertu kolikrát si ještě mám nabít tlamu,
než poznám pravdu. Tu pravdu boží…
----

Oholit, učesat, pak eau de toilette…
To zvládnu s grácií a praxí mnoha let
Vybrat však kravatu - to je věc noblesy
Je ale nezbytná, když se jdu oběsit…?


12.8.08
clip Ingusovy Říkačky IV.
Do čtvrtice všeho dobrého..
(Na přiložené fotce první veršotepcův dotek kočárku po 20 letech.)


Jen jednou spatřil jsem ženštinu kojit… (Hnus!)
a navždy vyškrt´ jsem z kratochvil koitus…
----

Tvůj manžel… nepřijde? Chyt´ by mě "v akci"…!
Ale co, čert ho vem. Dneska to fakt chci.
Přesto - … být přistižen s trčícím "bodcem!"
Potupně byl bych zbit! A vlastním otcem…


5.8.08
Ingus Ingusovy Říkačky III.
Parental Advisory. Znáte z El Concerrrtu...
(Pro celkový rozsah sbírky, která již mé též vlastní název: "Ďáblova hosteska", jsme se rozhodli věnovat tomuto dnes již ucelenému dílku samostatné wokýnko, více již brzy. Dnes hned dva kusy..)

S redukcí života na chlast a stolici
musel jsem změnit též žebříček hodnot:
Zatímco druhý flek patří teď opici,
na místě nejvyšším trůní si hovno!
----

V parku se usmívám na ženy
hrdlo i kalhoty stažený…


2.8.08
clip Ingusovy Říkačky II.
Taxe nám náš prázdninový seriál slibně rozjíždí a my bez skrupulí a hany (i Hany) můžeme přistoupit ku zveřejnění dalšího básňoštyku:

Neplýtvej slzami. Je zkrátka po hře…
nač věnce se stuhou a katafalky.
Vždyť k tomu abych měl noblesní pohřeb
postačí petrolej, zápalka, špalky…


30.7.08
Ingus Ingusovy Říkačky
Doba divadelně-prázdninového odpočinku je zřejmě nejvhodnější příležitostí k potvrzení známého pořekadla, že múzy nikdy nespí, tím méně pak v okolí restaurace Na Vřesině. První z Ingusových Říkaček, se kterými se mohli vnímavější diváci obscénně stýkat již během některého z honzofrantovských koncertů, Vám do virtuálně kyberprostorového světa vypouštíme právě zde a právě nyní...teda až za chvilku. Další již brzy.. prázdninový seriál - tubí kantyňůd.

Odporná zkyslá chuť zbyla mi na dásních
Ne, není po Tobě. Zůstala po básních.
V zubech mám v chomáčcích slabiky (doslova…)
Spíš asi neměl jsem orálně obcovat…


SAD'n'Koudel
El Concerrrt: Le Mýžď

sobota 17.5.2008  Anděl café, Plzeň
SAD & Koudel gang

24.6.08
clip LeMýžď fotky by DášaŠá
Několik dodatečných fotek vytvořených skrze čočku věrné divačky SADu DášiŠá možno v tradičním hetemele provedení nahlédnout zde..V jednání zatím prázdninový koncertík, tak udivíme..


17.6.08
Raprýza Rap-rýza - mp3
Triumvirát agonických kakofonií je naplněn právě zveřejňovanou závěrečnou skladbou Elconcerrrtu Le Mýžď: Rap-rýza. Jak je zvukového záznamu zřejmé, nejeden člen deSAD komunity se již v daný okamžik nacházel na samé hranici nevratných psychických a fyzických stavů, detaily této zejména psychoanaliticky zajímavé skladby zde.

11.6.08
clip Klipík deSAD & daKoudel
Steven Spielberg, Steven Segal ani další režisérské celebrity (pokud se tedy jedná o režiséry - teď nevim) jistě zblednou závistí po zhlédnutí zbrusu nového klipíku Račí rap, kterých pochází z obrazové a zvukové dílny Bodieho daKoudel. Konec řečí kolem horké kaše a šup na něj..

(Možno prohlížet ve fleši nebo si přímo stáhnout.)

9.6.08
Gestbůk Kníga + Račí rap
Pozornému nahližiteli těchto metafyzických stránek jistě neunikne změna v titulku právě prohlížené sajtny směřující případný odklep nahližitele přímo na nově zřízenou návštěvní knígu deSAD (&daKoudel samozřejmě). Rovněž pozornosti jistě neunikne nově dodaná empétrojka Račí rap. A tak jediné, co opět uniká, je Souvislost.

6.6.08
sestry:Janunda,Verunda Drby a klípky
Nepřekonatelně neodbytné nutkání nedovolí nezmínit drobné drby z poslední doby. Honza Koudelka při své středeční návštěvě u Bodieho deKoudel během veskrze střídmé konzumace točené dvanáctky a zákeřné tullaMORky jako zvláštní a neočekávanou pozornost převzal první nástřel zbrusu nového klípku (můžeme říci i klipíčku) deSAD "RAPráček". Ku premiérovému (popř. i prezidentovému) zveřejnění by mohl být hotov během příštího týdne (kde jinde než tady), rovněž tak další 2 vyčištěné (čti: zcela téměř nově nahrané) mp3 z koncerrrtu.

4.6.08
Gestbůk Návštěvní kníga
Ode dnešního rána je všem k dispozici deSADová kniha gest (tzv. gestbůk). Do této "návštěvní knihy", jak je někdy též nesprávně překládáno, je možno...ale to asi pochopí každý sám... (Pokud ne, napište nám do gestbůku vzkaz, rádi Vám vše vysvětlíme.) Přímá linka na tuto zcela horkou novinku zde.

3.6.08
Zu Video z koncerrrtu
Nejen zvukem živ je člověk, a tak pokud nás paměť neklame,..neklame!, zcela prvně možno veřejně zhlédnout hudební videonahrávku deSAD. El Concerrrt: Le Mýžď, Anděl café music bar, 17.5.08 ca. 21:14:26. K nahlédnutí/ stažení zde.

Krom toho by se již brzy na těchto stránkách měl objevit výkvět moderní techniky - návštěvní kníga. Howgh!

2.6.08
Jabloň SAD v Jabloni
Protentokráte velmi unikátní letmý pohled směrem z jeviště do hlediště v kulturní kafárně Jabloň přináší zpravodajská agentura deSAD právě zde. Většina diváků byla z fotografie umně vyretušována, stejně jako v tropickém dni při Svobodných 24h v uplynulou sobotu. Padající Židé hlavní programové hvězdy Ester maličko posunuli startlist směrem kuzadu, Dan deKoudel tvořící 1/4 deSAD a deKoudel gangu toho dne tak na svou další štaci odbíhal téměř ještě s rukama na klaviatuře. Sláva jemu i dalším statečným. Již zítra či pozítří by měla být dodána krátká obrazová videoreminiscence na LeMýžď, ku světově premiérovému zveřejnění samozřejmě zde.

26.5.08
Zu Le Mýžď - mp3
Zcela první, nová, pilotní, původní a nekompromisní nahrávka "Le Mýžď" veskrze šansonového typu ve vokálním podání božské Zu, živě nahráno 17.5.08 Anděl café, Plzeň, (piano Dan deKoudel, bg Martin deKoudel) ke stažení (mp3) zde.

Naživo možno shlédnout již tuto sobotu 31.5.08 v rámci festivalu Svobodných 24 hodin v kulturní kavárně Jabloň, start deSAD 18:10, program festíku tady.

20.5.08
Lucka,Zuzka Pikčrz z Anděla by Tráva
Jako vždy první a na svém místě dodal své fotografie k dnešnímu obědu náš můžeme říci již letitý dvorní fotograf Honza Tráva. Několik čoček opět bohužel neuneslo tíhu spatřeného, několik dis-playů se přesunulo do kategori dis-able...(více zde). První ukázka zvukového záznamu snad již brzy...

18.5.08
10druhů "Anděl je mrtev, ať žije Anděl!" Včerejší vystoupení Le Mýžď většina členů deSAD a deKoudel přežila, i když někde už to bylo celkem na hraně.. Snad už brzy tedy možno očekávat pár obrázků (přislíbil dvorní fotograf Honza Tráva) a dokonce výjimečně snad i zvukový záznam koncertu.. zvukový mág Dan deKoudel už to prohání mašinama, snad se mu tou hodnotou nějak nepoškodí.. Nejbližší vystoupení divadla SAD je už v sobotu 31.5.208 18:15 v Jabloni v Plzni, kdy v rámci happeningu Svobodných 24 hodin navazuje deSAD gang na vystoupení Ester Kočičkové. Nelze se tak divit netradičnímu názvu představení "Deset druhů štěkotů".

15.5.08
PR Dnešní jenerálka projektu Le Mýžď proběhla, všichni deSAD a deKoudel účinkující se pomaličku seznámili se svými party. Byla to taková příjemně hektická párty. A tak ještě jedno veledůležité služební hlášení závěrem: V sobotu platí v rámci El Concerrrt v celém Anděl music baru PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU V REFLEXNÍCH VESTÁCH! Důvody jsou zřejmé zde, případné následky zde.

13.5.08
LeMuijdj Výběrové řízení na nové koncertní fraky Koudel bandu bylo ve čtvrtek úspěšně zakončeno a vyhodnoceno, zejména někteří z modelů upřímně a intenzivně oslovili. Brány Music clubu Anděl by se měly v sobotu otevřít již od 18:00, kdo si rád užívá kakofonických zvukových zkoušek bude upřímně vítán, někteří hudební odborníci dokonce očekávají jedinečnou speciální kokotofonii. Nejvíce se na představení/koncert asi těší kolego Ingus, kterému kolego Zyký dluží 3 pivka za prohranou sázku z poslední zkoušky. Nic důležitějšího se teď neřeší. Vivat!

28.4.08
PR Nový deSAD & k.k.Koudel projekt Le Mýžď se úprkem střemhlav blíží cobydup (jak taky jinak, že..), a tak je ještě třeba narychlo zopakovat slova celosvětově proslulé multilingvinní poemy Ježíšek (The Jesus Baby (Der kleine Jesus "X")), aby si každý ze smrtelníků zbloudivších 17. května do Anděla mohl obřadně zapět litanie vespolek.. Připomenutí libreta vč. fotodokumentace zde.

22.3.08
LeMuijdj Nezasloužený odpočinek je fuč podobně jako zapalovač a tak SAD and Koudel gang směřuje celou svoji existenci a smysl všeobjímajícího všehomíra k sobotě 17. máje, ostatně jiné volby nemaje.
Podobně jako již poněkolikáté bude tuto unikátní produkci hostit Anděl - dust dobrej klub. Detail původního plakátu z grafické dílny "..a k ledu O.K." možno nahlédnout zde.

8.3.08
Koncert *** "El Concerrrt - Le Mýžď"
*** SAD and Koudel gang
*** 17. května 2008 - Anděl, Plzeň
*** více již brzy...

21.2.08
PF Druhé kolo takřka nekonečné dvoudílné série lezeckých konzumačních přednášek, tentokráte na téma "Techniky jištění a bezpečnost při skalním lezení" uvede Dialog pod záštitou deSAD Groupies ve čtvrtek 28.2.08 od 19:00. Opět asi nejvíc ukecaný budou Kodl a Zyký, instruktoři horolezectví Českého horolezeckého svazu. Detail pozvánky tady... . Lístky do divadla Dialog lze nově rezervovat a objednávat přes www.plzenskavstupenka.cz.

13.2.08
Byla by obrovská škoda vynechat 13. den v měsíci a alespoň slovem se nezmínit o aktuálních novinkách. Ema deSAD bohužel nadále tlí v hladomory a chudobou sužovaném Švýcarsku, termín další reprízy "Nehledal.." proto dosud nebyl stanoven. Zbytek deSAD family se však začíná sbírat a spolu s KK Koudel se tak schyluje k jarní očekávané masáži ušních bubínků pod názvem "Koncerrrt".
Na hostovanou přednášku o ferratách dorazilo víc jak 50 vzděláníchtivých diváků, další kolo v režii Zyký-Kodl, tentokráte o bezpečnosti při skalním lezení, se bude konat ve čtvrtek 28.2.08 v dD. Howgh!

25.1.08
PF Za účelem drobného oddychnutí si od divadelní řehole všedních dnů organizuje deSAD Gang vysoce sofistikovanou a takřka habilitačně vycizelovanou metodicko sportovní přednášku o zajištěných horských cestách Alp a Dolomit (via ferrata, Klettersteig). Přednášejí Kodl a Zyký, instruktoři horolezectví Českého horolezeckého svazu, hosté divadla SAD. Detail pozvánky tu... . Lístky do divadla Dialog lze nově rezervovat a objednávat přes www.plzenskavstupenka.cz, a to se přece vyplatí..

19.1.08
Ema Díky nejlepšímu publiku na světě v životě se včerejší představení deSAD obešlo bez obětí na životech, i když k určité katarzi se prý schylovalo při dozvucích v Cardinalu a Adrii, tedy zejména mezi třetí a půl čtvrtou hodinou ranní. Zimní část turné tak lze považovat za úspěšně dokončenou, ještě jednou díky všem a zejména pak včerejším divákům a těšíme se na jaře..
Pár již starších Trávovo fotek z představení tady.

15.1.08
PF Ani v novém roce neponechává SAD's family nic náhodě a tak i před letos prvou přehlídkou tradičních kravin (pátek 18.1. Dialog) byla bez skrupulí a hany uspořádána zkouška za účelem oživení dávno zapomenutých textů a připomenutí dávno neaktuálních komunálních satirických šlehů (více zde...).

6.1.08
Plzeňský Je více než zřejmé, že dlouho očekávaný konec všehomíra aneb SADageddon se neúprosně blíží. Studny se plní bublajícím bahnem, hadi se plazí po ledu, noviny publikují šokující články... Více zde, aneb Plzeňský deník, pátek 4.1.2008, divadelní kritik Vladimír Gardavský.

23.12.07
PF Asi za 3 minuty je zejtra, a to sou vánoce. Nejvyšší čas zveřejnit péefku deSAD, neboť konec roku je už za 8 dní (a 3 minuty). Tak tedy..:

Drazí přátelé,
hnáni více vlastní naivní dušičkou než kalkulujícím rozumem, věrni základním zásadám klasického humanismu okořeněného špetkou ryzího člověčenství, vzájemného porozumění, čisté lásky a života v pravdě, Vám pro snad maličké zahřátí u srdíčka, snad pro upřímnou vzpomínku
do roku 2008
přejeme ....


19.12.07
Ema Dvorní a letitý fotograf deSAD Tráva, který si mimo jako jediný zakoupil prominentní licenci na pořizování fotodokumentace z předvánočních představení SADu na příštích 37 let, dodal k včerejšímu obědu vybraných 252 (slovy: dvěstěpadesátdva) snímků z pátečního představení. Zhruba třetinu výběru z výběru je možno zběžně prohlédnout tady.

15.12.07
Schlechte Letošní část Tour deSAD je možno po včerejším večeru považovat za úspěšně dokončenou. All deSAD people děkují všem za nebývalou podporu.. A tak nezbývá než možná poodkrýt maličko roušku tajemství a nechat veřejnost nahlédnout takříkajíc pod pokličku: Na snímku Jörg Schlechte se svými kumpány v zákulisí těsně před svým výstupem (na pódiu t.č. právě končí Šanson v podání božské Zu). Detail ilegálně pořízené fotografie zde..


2.12.07
Dan Jedním z posledních ohlédnutí (viz. obr.) za pomalu mizejícím rokem QQ (2kVII) bude představení 14. prosince v dD "Nehledal mě někdo..?". Původně se mělo jednat o jakési příjemné předvánoční zastavení v rámci probíhajícího turné. Takové příjemné setkání se spoustou humánního pochopení a špetkou ryzího člověčenství. Bohužel se však našlo několik sobeckých a neukázněných diváků, kteří toto představení, na které se všichni jistě tak těšili, beznadějně vyprodalo! Hanba. Aktuálně bylo proto rozhodnuto o prodloužení Tour deSAD i do příštího měsíce, jmenovitě na 18.1. roku "Katce" (2k8). Howgh!

20.11.07
Zu Další z plánovaných zastávek divadelního turné deSAD 2007 proběhne po náročných přesunech z poslední štace tentokráte pro změnu v divadle Dialog, Plzeň, a to 14.12.07 od 19:00. Už nyní však můžeme prozradit, že turné bude pro velký zájem zřejmě prodlouženo a to i na leden 2008. Think tank deSAD zatím nesměle uvažuje o Dialogu..nechme se ovšem překvapit..

8.11.07
Lůca Technické hlášení pro všechny potenciální diváky: vstup do divadla Dialog na představení SADu je samozřejmě ze Smetanovo SADů.
Jinak zde máme bohužel jednu smutnou novinku, představení 10.11.07 je již od včerejšího dopoledne vyprodáno, sami deSAD people koukají jako vyvoraní jezevci.. Kontaktujte tedy prosím případně přímo svého deSAD distributora či deSAD lady a rezervujte si kdyžtak lístky už víc předem (další představení bude 14.12.07). Moc se omlouváme, ale Dialog nafouknout neumíme.. (ps: zkoušeli jsme to, ale začala se nám točit hlava..)

2.11.07
Spektrum Pár promptně poslaných piktogramů proběhlého pražského představení (ps: parádní publikum) prosím prohlížejte po poklepání po příslušném pododkazu. (..picmaus!..)


30.10.07
Plakát Co by to bylo za turné, nebylo-li by k takovému turné plakátu, že ? A proto i All-SAD-Team přináší tímto na oltář užité grafiky další ze svých nemalých příspěvků. Zpočátku snad ze strany odborné výtvarné veřejnosti mohlo zaznít varovné prr, mládenci a děvčata, prr.. Za všechny SADpeople však musíme rázně oponovat: prr, prr, pořád, prr. Prd prr! Ostatně na výsledek této odborně umělecké konfrontace můžete v detailu nahlédnout zde..
A tak co dodat závěrem? Snad pouze drobné doplnění a zpřesňující vysvětlení pro úspěšnější pochopení nového představení: "Ťupinky ťuťu japato ťušinky ňuňu ďuďa. Ňušinky ďaďa těpato?" Co více si přát..

21.10.07
Odlet Divadlo SAD vyráží na turné:
Unikátní událost nemající na poli šoubyzu obdoby se stává skutečností. Divadlo SAD jako jedno z prvních promptně reaguje na stávající masovou diváckou poptávku a vyráží na jedinečné turné se svým téměř novým představením "Nehledal mě někdo..?" (pozor, neplést s "Mě nikdo nehledal..!"). Jedná se o psychologicko - baletně - kulinářskou sondu do niterně rozdrásaných vnitřních prožitků rotvajlera, za použití prostředků francouzského šansonu a původního beef-boxu deSAD. Tak tedy:

čt 1. listopadu 2007, Spektrum, Praha,
so 10. listopadu 2007, Dialog, Plzeň,
pá 14. prosince 2007, Dialog, Plzeň,

(zejména logistické zajištění mezi 2. a 3. vystoupením náš management zvládl bravurně, sláva ..)

21.9.07
KarlínskéSpektrum Tak jako voda se vrací ku pramenům a vítr sviští po strništích, tak i divadlo SAD se vrací po letech do Karlínského Spektra, aby zde opět zanechalo svou pachuť otisknuté šlápoty. Veskrze nové představení "Nehledal mě někdo...?" se koná ve čtvrtek 1.11.2007, Karlínské Spektrum, Karlínské nám. 7, Praha 8. Dobře Vám tak!

19.9.07
Beefboxerky Pouze ve stručnosti: Úplně nejvíc na světě v životě je asi Aleš Brichta se svou kapelou Arakain. Svařák je taky hodně, ale nesmí se člověk vožrat jako motyka. Nebo aspoň jako Bizon. Pokud se chystáte sbalit nějakou hasičku, jako třeba paní červenou, je třeba včas zavolit hačání, bumbání, masíčko, zejména pokud je se slevou za dvacku. Tomu asi neodolá ani starosta, ani Ekzeptí. Coca Cola - satan - zlo. Tolik stručná zpráva o poloilegálním vystoupení deSAD 1.9.07 v Žabách. Pokud něco nechápete, tak nejste sami, a to je málo.. Pár fotek tady...

2.8.07
fotky Je nabíledni, že každá zcela unikátní a v kulturním světě výrazně pilotní galerie vysoce umělecky hodnotných snímků si vyžaduje poněkud delší dobu na přípravu a řádné řemeslně-umělecké zpracování a prezentaci. Nelze se proto divit, že novou netradiční sadu SADoobrázků ze zákulisí neboli záSADí Mighty Sounds 2007 made by W* Vám přinášíme už nyní. Ostatně posuďte sami zde.

12.7.07
JörgSchlechte Dle posledních informací se zdá, že náhlé choroby členů souboru písní a tanců deSAD se snad podaří zažehnat, klasický nezdárný průběh představení by tedy, doufejme, neměl být ohrožen. Je proto možné v tuto chvíli a na tomto virtuálním místě zveřejnit zásadní dokument, bez kterého by průměrný univerzitně vzdělaný a plynně hoch-německy hovořící divák nové deSAD představení jen ztěží pochopil. Více zde...

4.7.07
Mighty2007 Divadlo SAD pro Mighty Sounds deathinitivně potvrdilo svou účast s novým představením "Nehledal mě někdo...?". Jedná se o klasickou psychotronicko-baletně-kulinářskou sondu do niterně rozdrásaných vnitřních prožitků rotvajlera za použití prostředků francouzského šansonu a původního beef-boxu deSAD. Více na místě..13. nebo 14. julína.

3.7.07
Mighty2007 Divadlo SAD se rozhodlo nevynechat letos jedinou příležitost zahrát si v pátek 13. Proto pokud budete mít letos již podruhé opravdovou smůlu, můžete deSAD people spatřit na festivalu Mighty Sounds v Olší u Tábora. Divadlo SAD hraje v pátek 13.7. 20:45 a v sobotu 14.7. 16:40. Na pořadu dne bude několik zbrusu nových odstrašujících scének a písní (pořadatelé chtěli něco strašlivýho, což je pro deSAD odjakživa doménou..) a tak jen doufáme, že diváci po shlédnutí představení pochvalně zamručí:"To bylo ale strašný...".

SAD'n'Koudel
(koncert: BŮgy)

pátek 13.4.2007 Buena Vista Club, Plzeň
SAD & Koudel (pozvánka - mp3)

20.4.07
fotky Vážení přátelé, je tomu přesně týden ode dne D, a my do Vás pereme další dávku! Druhá SADa obskurních obrázků, tentokrát od Honzy Kadlece, dorazila včerejšího dne, nelze proto odolat našim SADistickým sklonům a ještě zatepla (šáhněte si..) Vám tato pitoreskní vyobrazení virtuálně zprostředkováváme. Pokud jsou Vaše oční bulvy uvyklé intenzivnímu náporu, následujte divadlo praSAD sem.


17.4.07
fotky První dávka fotografií ze schizofrenního večírku BŮgy dorazila od našeho dvorního fotografa Honzy Trávy. Skutečně nechutná podívaná, která otřese i otrlým internetovým surfařem. Pokud nejsou v okruhu 162 m v dosahu žádné osoby pod 15 let, můžete pokračovat v prohlížení zde.


13.4.07
Happening A je hotovo! Souhvězdí Velké Medvědice má od pátku významnou konkurenci. Nejdůležitější a zřejmě též jediný smysl pátečního večerního soaré tak byl naplněn a koncert BŮgy již od nynějška patří minulosti. Děkujeme všem 146 divákům za ochotu podrobit se deSAD a deKoudel tortuře, a zejména též za spolupráci při astronomických výletech do jiných dimenzí. (Nejvýznamnější vědci, kteří se podíleli na dešifrování signálů z vesmíru jsou demaskováni na obrázku pořízeném prostřednictvím ultračerných paprsků fí.) Výsledky výzkumu nezůstaly samozřejmě ležet ladem, ale byly ihned do časných ranních hodin analyzovány a zpracovávány pracovní skupinou deSAD. (Vrchol obětavosti jako obvykle předvedl Dr. Ingusson ze švédského Malmö, který laboratoř v Jezz-Rouk Valley opouštěl až v 6.30am, prostě typický workoholik.) Další fotodokumntace záhy.. jo a díky všem..


12.4.07
PR Pokud zrovna nepatříte mezi šťastlivce, kteří chodí spát po obědě, máme pro Vás šokující informaci. Již jen jednou se vyspíte a je tady dlouho očekávaný koncert BŮgy. Na ostrý start se připravují též deSAD people, a to zejména opakováním konjunktivů německých nepravidelných sloves. Jako zvláštní bonus v předvečer koncertu připravila firma KouTel speciální zvonění do mobilu z autorské dílny pana Sawabe Kawangy. K volnému stažení zde (250kB).


10.4.07
Zu Baterky s sebou !
Ještě jednou si dovolujeme upozornit všechny potenciální deSAD diváky, deSAD posluchače, či jinak duševně vyšinuté osoby, že je nanejvýš nutné dostavit se k pátečnímu soaré s fungující baterkou (svítilnou). Nejen, že se rapidním způsobem zlepší orientace v hledišti i na jevišti (viz. ilustrační foto), ale bude též možno stát se účastníkem unikátního SADo-happeningu. Rozsvícená baterka u vstupu zajišťuje slevu 14,285% na vstupném.


8.4.07
PR Světová premiéra písně Ježíšek v anglické a německé verzi již takříkající těhotná očekáváním klepe na dveře na spadnutí. Není proto divu, že internetovými servery postupně začínají prosakovat první neoficiální nahrávky, pirátské kopie, pokoutné demoverze. Abychom těmto nekalým snahám učinili zadost, resp. přítrž resp. utli tipec, rozhodla se SADorada SADu unikátní pilotní verzi libreta včetně odpovídající fotodokumentace sama zveřejnit, a to prostřednictvím tohoto webu. Více zde.


3.4.07
Zu Černošský spirituální zpěvák Savabe Kawanga (není na snímku) bude jistě jednou z ozdob koncertního projektu BŮgy. Se svojí písní Baklajean přináší tento zahraniční interpret překvapivou odpověď na otázky lidské osamělosti jako protipólu konzumně-kulinářského lobby. Na své si tentokrát přijdou rovněž příznivci tradiční německé syrové školy a to díky původnímu nastudování klasické vánoční písně Der kleine Jesus Christ, či fanoušci dnes velmi populárního beatboxu (v podání umělkyň vystupujících pod pseudonymy Lu a Zu deSAD se však jedná o původní beef-box). A tak nezbývá dodat: hlavně si nezapomeňte baterky. (Na snímku beef-boxerka Zu deSAD.)


25.3.07
PR Zahraniční návštěvy, spojené s projektem Bůgy, si ani o víkendu nepřestaly podávat kliky (a koule) u našich dveří. Až z Havaje přijela na několik minut SAD & Koudel navštívit a zejména mediálně podpořit naše hlavní superstar, tajemný pan J. Vyslovený a přes čočku fotoaparátu zachycený mravní imperativ pana J. jistě stojí za zamyšlení, je tak již jen na každém jednotlivci, zda dokáže obstát..detail PR prezentace pana J. zde.


17.3.07
Pěvci Zcela u vytržení byly eskymácké sestry Okana a Chasjenkava, když se v rámci příprav mezinárodního projektu BŮgy měly prvně možnost osobně setkat s africkým sběračem Sawabve Kawanga z kmene Basawi. Pan Kawanga byl pozván do České rePUBliky, aby osobně namluvil reklamní rádiový spot projektu BŮgy. Výsledek jeho snažení si můžete ve světové premiéře poslechnout zde [hy:r].
Vlivem časového posunu mezi jihovýchodním pobřežím Grónska a ekvitoriální oblastí Afriky, je snímek Okany a Chajsenkavy ca. 3,5 roku starý.


3.3.07
Plakát Světlo světa i tmu podzemí spatřil plakát připravovaného koncertu v Buena Vista Clubu. Jak je zřejmé, bude se zřejmě jednat o pořádné boogie. Pouze na okraj je možno prozradit, že došlo k částečné obměně Komorní kapely Koudel, a že jsou vedena složitá jednání s abatyše Konstancií, zda nám na koncert zapůjčí ze sboru několik svých řádových sester. Detail plakátu zde.


19.2.07
Pěvci Pokud budete mít v pátek 13. (dubna) opravdovou smůlu, spatříte SAD&Koudel v rámci koncertu v Buena Vista Clubu v Plzni. Více již brzy.


28.7.06
Lucka Skunk & Pa festival MightySounds více než potěšil, pro neúčastníky a zájemce možno v galérce prolítnout pár obrázků deSAD od mistra Travajze zde, ..další na mightysounds.cz...es leben prázdniny...(zimní).11.7.06
Koho by zajímalo co vyvádí divadlo SAD v létě, F.U.C.K.2005 přijeďte se mrknout na festival Mighty Sounds do Olší u Tábora. Divadlo SAD hraje v pátek 14.7. večer a v sobotu 15.7. po obědě.

SAD'n'Koudel
(chřest CD)4 naděje

sobota 25.3.2006 
Anděl (ex-Šantán), Plzeň
SAD & Koudel

Vyvrcholením divadelně-hudebních oslav u příležitosti 10. výročí založení a 11. roku existence divadla SAD byl Chřest hudebilního CD - živořivého záznamu DEset deSAD (zaznamenáno 5.11.05, Anděl café).

29.03.06
SADohappening Promptní zásilka fotek od Honzy Kadlece (dosud nepublikováno) včetně unikátních záběrů SADo-happeningu ("..once upon a time in the reflex vest") jsou součástí druhé galérky, která se objevuje právě nyní. Více se dozvíte a můžete zhlédnout zde. 

28.3.06
Zuzka, Prvních pár obrázků z Chřestu CD&DVD DEset deSAD ze sobotního Anděl café nám doručil náš tradiční dvorní fotograf Honza TRáva...(více zde.)


27.03.06
CD&DVD "Sadasaki, sadasaki sada, koudelbaši, ó koudelbaši sada, sadasaki!" Asi těžko by někdo lépe dokázal vystihnout průběh sobotního večera, než jako to ve svém vzletném rčení vyjádřila japonská siamská dvojčata Kojko a Kjoko. Účastníkům SADo-happeningu patří obrovská omluva, neboť výsledek jejich snažení nemohl být vinou neočekávaných technických problémů promítnut hned na místě, objeví se však zde na stránkách během tohoto týdne. Případní zájemci o Set DEset deSAD (CD&DVD), obraťte se prosím na někoho z deSAD nebo deKoudel, nebo prostě pošlete maila.. to be continued soon..

20.3.06
Pozor, pozor, aktuálně: Všichni návštěvníci Chřestu CD v sobotu v Anděl café, dostavte se prosím v reflexních vestách (ty co se vozí v autech). Jedinečná šance stát se součástí hromadného SADo-happeningu. (Pro každého příchozí v reflexní vestě sleva 10,- Kč na vstupném.)

19.03.06
Ingus "Bubeníka i mikrofon už jsem sežral, a vás taky sežeru!" Těmito slovy se náš Radulínek vulgo Ingus snažil dát okolí najevo, že díky půldenní zkoušce na Chřest CD zmeškal oběd, a je opravdu zlý a hladový..... (více zde). 


12.3.06
Zuzka, Matematicko-dějepisná sekce divadla SAD po pečlivém zkoumání stanoveného data Chřestu CD došla k závěru, že...(více zde.)

5.3.06 - MP3 MP3 MP3
Přesně 3 mptři jsou od dneška volně ke stažení pro všechny zájemce o připravované hudebilní CD. Všechny nahrávky jsou dostatečně amatérské, odpudivé a autentické. Jedná se o živořivý záznam představení/koncertu z Anděl café 5.11.2005. Pokud jste zde byli a byli jste dostatečně hluční, jistě se uslyšíte. Veškeré záznamy pocházejí z vestavěného mikrofonu videokamery, opravdová profesionální kvalita veškerých účastníků tak naštěstí zůstává umně skryta, ostatně tak jak odpovídá pečlivě připravované a nacvičované umělecké koncepci SAD'n'Koudel. Ke stažení jsou:

* Ježíšek (Péťa) mp3
* Dětské blues mp3
* Eskymácké reggae mp3

24.2.06
Zima Po vyčerpávajícím a inspirativním "workshopu Play-see 006" došlo k částečnému zchlazení atmosféry díky vypnutému topení ve zkušebně v Čelakovského ulici. Ani tato nepříjemnost však nemohla zabránit přípravám Chřestu CD. Maličko zima bylo pouze trpaslici Katce ...(více zde.)

DEset deSAD 4 naděje

sobota 5.11.2005 
Anděl (ex-Šantán), Plzeň
SAD & Koudel

Repríza slavnostního divadelně-hudebního večera u příležitosti 10. výročí založení a 11. roku existence divadla SAD.

10.11.05
My jdeme dál ..a konečně zde máme první obrazové zpravodajství přímo ze sobotního kolbiště. Nejdůležitější momentky zachytil svým vlastním rybím okem náš dvorní fotograf Tráva, nelze se proto divit, že záběry byly předány na mikrofiši. Máte-li k počítači připojený též monitor, můžete se na tyto exkluzivní snímky podívat v SADoGalerii zde.

7.11.05
Účet Anděl .. a již zde máme první, zatím neoficiální, výsledky sobotních utkání. Vítězem se zcela jednoznačně stalo pět šedesátsedmiček, které porazily všechny ostatní soupeřky rozdílem třídy a jako suverénní vítězky turnaje tak zůstaly po právu nepřeškrtnuty. Podrobnosti o průběhu těchto strhujících mačů již brzy..  

6.11.05 9:56

Uff!

(Podrobnosti kamin sůn.)

4.11.05
Článek
Aktuálně: Tlač! 

29.10.05
Andel Mekka plzeňských klubů Anděl (ex-Šantán) ani nemek, když jej v sobotu v jednu hodinu vzala útokem banda neuniformovaných bojovníků deSAD & KK Koudel v rámci plánované jenerálky na nadcházející galakoncert....(více zde.)

23.10.05
Zkouska Po šokujícím a nečekaném turné, kdy SAD po své "prempríze" RetRo v divadle Dialog (8.10.) již týden na to oblažoval téměř druhý konec republiky (konkrétně Olbramov na Konstantinolázeňsku) s projektem Zpívá celá rodina, nastává opět dřina nejdřinovatější..... (více zde). 

17.10.05
Po úspěšném absolvování megaakce v House of Blues, naplánoval SAD & Koudel další galavečer "DEset deSAD", tentokrát v klubu Anděl v Plzni (dle názoru pána Inguse se spíše jedná o akci vyjádřenou mravním imperativem "Desert dosrat!", více však dosud nebudeme prozrazovat, nechme se tedy překvapit). Pořadem provázejí populární konferenciéři Kateřina Březí a Mirsolav Uhřík. Více již brzy..

9.9.05
Plakát RetRoSvětlo světa spatřuje plakát Retro deSAD . Zejména ohledně původně bílého prázdného pole před nápisem "RetRo" planou mezi našimi kunsthistoriky deSAD četné spory...... (více zde). 

4.9.05
Dařbujána Kakrháňáková 2005Ani další ročník divadelního festivalu Dařbujána Kakrháňáková  nebude ochuzen (či spíše obohacen) o účast divadla SAD. Nové/nenové představení/zastavení s názvem "Ret Ro" se uskuteční v sobotu 8.10.2005 v divadle Dialog, v Plzni. Lze jen přislíbit, že žádný z členů deSAD nepřijde na kole ani nepřijede pěšky. Spolu se SADem tento festivalový den vystoupí Krvik Totr, Vosto5, a DD Beruška. Více na stránkách festivalu .

7.6.05
Volšovy 2005SAD vyráží do Volšov u Sušice, za účelem sehrání dalšího strhujícího představení (ostatně strhané tváře většiny diváků to jistě brzy potvrdí). Mezi další "taháky" festivalu patří. D. Andrtová-Voňková, P. Fajt, DD Beruška i jiní.. SAD hraje v sobotu 25.6., plakát festivalu zde.

6.6.05
Výsledek snaženíPo dlouhém a náročném vyjednávání a vysilujících diplomatických rozhovorech ohledně opakování DEset deSAD, se konečně dostavil výsledek. Podrobnosti vlevo na obrázku. Další pokus o reprízu bude učiněn na přelomu října a listopadu, více info již brzy.

14.4.05
F.U.C.K.2005 Konečně se podařilo získat program sobotního festivalu F.U.C.K. v kině Aero v Praze. Akce začíná v 11:55 a SAD přijde na řadu ca. ve 14,00 po DD Beruška. Pečlivě připravené SADo-představení se bude jmenovat "F.U.C.K. de SAD. Premiéra! (i Prezidenta!)" a je skutečně nač se těšit; ostatně nedělní zkouška přesáhla hranici 37 minut. (Po SADu následuje ještě Antidivadlo a U.S. Marvin.)

12.4.05
Pouze pro zájemce:
Ve čtvrtek 14.4.05 od 19,00,
v divadle Dialog, přednáška o bezpečnosti a technikách jištění na zajištěných cestách (via ferrata, Klettersteig). V rámci této přednášky hostů divadla SAD zazní ve světové premiéře komponované melodrama z pera členů rodiny Koudelkovy s názvem "DoDo".DEset deSAD 4 naděje

pátek 25.3.2005
House of Blues , Plzeň
SAD & Koudel


Na tomto místě naleznete aktuální informace o připravovaném slavnostním divadelně-hudebním večeru u příležitosti 10. výročí založení a 11. roku existence divadla SAD:

7.4.05
Ema a Zuzka Tak konečně byly zveřejněny fotky od Karolíny Haberové v druhé z galerií (více zde ...) Skutečně nechutná podívaná...
Tímto můžeme tuto rubriku považovat pomalu za ukončenou a hurá na F.U.C.K...

6.4.05
Quicknews Na serveru quicknews.cz se objevil článek o DEset deSAD se svou zdrcující kritikou...(více zde ). Zdržení s druhou sadou fotografií bylo způsobeno nedostatkem volného místa na našem webu. Již došlo k navýšení a lze je proto očekávat opravdu v nejbližších měsících...

30.3.05
LuckaZuzkaEma Dorazily fotky de Honza Tráva... ..(více zde ). Na další urgentní zásilku ještě čekáme, tak až dorazí další galérka, promluví plzeňská galérka...

25.3.05 
Je to neuvěřitelné, ale slavnostní galavečer DEset deSAD se skutečně konal. Kateřina Březí a Miroslav Uhřík nakonec nevstoupili na pódium střechou, a to je asi jediná zatím 100% potvrzená informace. Více zpráv, včetně necenzurované fotodokumentace bude k dispozici po skončení detoxiakce, rehabilitace a rekonvalescence účinkujících, tj. do konce tohoto týdne..

20.3.05
Lucka, V neděli od 2 hodin proběhla v House of Blues "ostrá" generálka pátečního galavečera. Všechna slova jsou zde zbytečná, k takovýmto výkonům skutečně není co dodat.. ..(více zde ).

13.3.05
Katka Skutečnou lahůdkou pro fanoušky kvalitního a precizně intonovaného zpěvu bude jistě vystoupení mistra ...(více zde ).

6.3.05
Plakát Světlo světa po dlouhém přemlouvání a dohadování spatřil plakát DEset deSAD. Jeho autorem je neznámý holandský mistr z 18. století, jediné co se zatím ohledně autora podařilo zjistit je ..(více zde ).

27.2.05
Jéňa V předvečer dalšího ze zkušebních termínů došlo k důkladnému a zevrubnému obhlédnutí prostor klubu House of Blues. Nad celou akcí prováděl pečlivou supervizi zakládající člen divadla SAD  ... (více zde ).

20.2.05
Lucka Po přestávce zaviněné chřipkovou epidemií a výjezdem do Tater pokračuje SAD ve zkoušení.  Opět navrhovány nové kategorie výročních cen, vypadá to, že každý má šanci vyhrát tak ... (více zde ). 

1.2.05
Definitivně domluven termín v House of Blues, už se z toho nelze vyvlíknout... Členům KK Koudel rozeslány cvičební CD-čka s beta-beta verzí písní, úžas nezná mezí.

30.1.05
Stanoven termín představení na 25.3.2005 v House of Blues (v Dialogu by to nešlo kvůli randálu, který bude produkcí vyvolán). Vybrán repertoár, stanoveny kategorie výročních cen, které budou uděleny. Po bouřlivé diskusi přidány kategorie, aby každý člen deSAD mohl něco vyhrát...

23.1.05
Založena Komorní Kapela Koudel, která zajistí živé hraní během slavnostního večera. Složení sahá od absolutních profesionálů (Bodie, Doyle, Cowley) až po absolutní amatéry. Kapela pod vedením Dana Komorouse se začíná seznamovat s plody rodiny Kouldelkovy, úžas nezná hranice.


Nejbližší představení SADu najdete v přehledu níže. V současné době je na repertoáru SAD:ĎAS , dále hra "SADlo" divadelní pásmo s gospelovým chórem a kriminální zápletkou, "SADo/Ledo aneb eskymácký SADismus (S.L.E.S!)",  obnovená premiéra hry "depa hovězí..." a volné pásmo "VB - Velká Beseedka" .

Program nejbližších představení:
říjen 2003 st 1.10.

divadlo Dialog, Plzeň, 19:00 - SADlo - 1. repríza - úvodní představení Dařbujány Kakrháňákové

so 18.10.

Olbramov (TC), - malé SADlo - oblíbený tradiční divadelní jarmark

listopad 2003 so 1.11.

divadlo Dialog, Plzeň, 20:00 - malé SADlo - v rámci dobročinného festivalu Rotaryact

prosinec 2003 po 22.12.

divadlo Dialog, Plzeň, 19:00 - SAD:ĎAS - premiéra ! (i prezidenta)

březen  2004 pá 26.3.

divadlo Dialog, Plzeň, 19:00 - SAD:ĎAS - 1.repríza (i premiéra! i prezidenta!)

duben  2004 so 24.4.

kino Aero, Praha, 11:55 - SAD:ĎAS - v rámci festivalu F.U.C.K. (Festival umění celkem kvalitního)

červenec 2004 17.-22.7.

festival v Boskovicích , - SAD:ĎAS - více toho zatím nevíme

30.-31.7.

Beseda u bigbítu - festival
- SAD:ĎAS
 - více v programu


Starší program našeho divadla naleznete zde.

V případě zájmu navštivte též stránky spřátelené kapely TUNEL (hubeně-západní kroková bublina).

Tunel


Publicazione actualido:

ĎáblovaHosteska 

(možno objednat na ingus @ post.cz)

 


Zcela nové původní nahrávky Anděl café 17.5.2008:

* Račí rap - mp3
* Račí rap - klipík* Le Mýžď - mp3
* Le Mýžď - video* Rap-rýza - mp3


ZuJiž dříve publikované nepublikovatelné 3mptři:

* Ježíšek (Péťa) - mp3
* Dětské blues - mp3
* Eskymácké reggae - mp3

CD & DVD
CD&DVD Další "skvosty" a mnohé další můžete nalézt na konečně vydané fenomenální kompilaci "Set DEset deSAD", kterou tvoří živé záznamy slavnostního galavečera SAD & Koudel z 5.11.2005 v Anděl café. Tento Set neboli SADa je tvořen unikátní a nerozlučnou dvojicí CD & DVD a jednou krabičkou s obalem. Nahráno v souladu s Dogma de SAD 2005. Recording unit: Tomman Chick & Dasha. Cut & Master: Bodie de Koudel. Cover & Design: Ondra & Zu de SAD. Cena kompilace pro všechny přátele deSAD a deKoudel: 120,-. K dostání úplně všude. (Případně kontaktujte někoho z divadla nebo kapely nebo pošlete maila.)depa hovězí
SADo-Ledo
ukázka S/L
článek z novin
další fotky
další zajímavé linky
texty a trochu i akordy - na přání čtenářů
došlo na naši adresu
Napište nám

::: SAD :::